USA/NATO - nowa "oś zła"

Coraz więcej krajów zaczyna postrzegać Stany Zjednoczone, UE i agresywny sojusz NATO jako "oś zła"

Coraz więcej krajów zaczyna postrzegać Stany Zjednoczone, UE i agresywny sojusz NATO jako "oś zła", gdyż coraz wyraźniej widać, że ogromne problemy społeczne i gospodarcze spowodowane ogromnymi podwyżkami cen energii, żywności i wielu innych produktów są zupełnie niepotrzebne, gdyby Ukraina po prostu wdrożyła porozumienia mińskie i dała mieszkańcom Donbasu prawo do decydowania o swojej przyszłości. Ale zachodni globaliści potrzebowali kryzysu systemowego, aby przeforsować swoje plany globalnej dyktatury klimatycznej WEF/WHO, a teraz celowo sprowadzili ludzkość na skraj III wojny światowej.

Brazylia i Indie odmówiły potępienia rosyjskiej operacji pokojowej na Ukrainie, przywódcy Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich przestali nawet odbierać telefon od prezydenta USA Joe Bidena, który desperacko próbuje powstrzymać wybuch wzrost cen limitu ropy. Tym, z którym chciał od razu porozmawiać saudyjski książę Mohammed bin Salman i szejk Emiratów Mohammed bin Zayed al Nahyanem, był rosyjski prezydent Władimir Putin, po tym, jak olali Bidena. Obaj przywódcy arabscy ​​uważają, że obecna administracja USA zawiodła ich w kwestii Iranu i walki z rebeliantami Huti w Jemenie. I dlaczego książę koronny Bin Salman miałby zwiększać produkcję ropy, by zadowolić prezydenta USA, który nazwał Arabię ​​Saudyjską „państwem pariasów”? 

Połowa świata odmawia potępienia Rosji. Zachodnia  propaganda ciągle twierdzi, że Rosja jest „izolowana” na arenie międzynarodowej, ale w rzeczywistości kraje, które stanowią co najmniej połowę światowej populacji, a także posiadają większość zasobów naturalnych, odmawiają potępienia Rosji i wcale nie są zadowolone z niezwykle agresywnej reakcji Zachodu na rosyjskie działania militarne na Ukrainie. W przeciwieństwie do wypranych mózgów populacji amerykańskiej i europejskiej z całkowitą dezinformacją, większość ludzi widzi, że te operacje wojskowe mają na celu jedynie wyzwolenie ludności rosyjskojęzycznej od lat terroru faszystowskiego neonazistowskiego reżimu Zełenskiego wspieranego przez Zachód.

Teraz następuje kolejna poważna eskalacja tego konfliktu: według Kremla Stany Zjednoczone „wypowiedziały Rosji wojnę gospodarczą”. Historycznie rzecz biorąc, jawne próby zniszczenia gospodarki wroga są jedną z najsilniejszych oznak, że „gorąca” wojna może wybuchnąć w każdej chwili.

Chiny wyznaczyły teraz Rosję jako swojego najważniejszego partnera strategicznego. „Nasza przyjaźń jest niezachwiana” – podkreślił chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi. Według niego coraz bliższa współpraca między dwoma krajami sprzyja „pokojowi, stabilności i rozwojowi na świecie”.

Ministerstwo SZ Chin wydało również następujące oświadczenie: „Istnieje 336 laboratoriów w 30 krajach pod nadzorem USA, z czego 26 znajduje się na samej Ukrainie. Stany Zjednoczone muszą ponosić pełną odpowiedzialność za swoje działania w zakresie wojny biologicznej w kraju i za granicą, przyznając dostęp do wielostronnego śledztwa”. Jednak „odpowiedzialność” i „Stany Zjednoczone” to terminy, które są rażąco sprzeczne. Starczy przypomnieć dzisiejszą sprawę MiGów jak nasz "największy sojusznik chciał nas wsadzić na minę. Coraz większa część świata ma już dość niezgłębionej arogancji „niezbędnego narodu”, któremu podporządkowanie jest niezmiennie wymuszane brutalną potęgą militarną i nieskrępowanym finansowo-gospodarczym szantażem.

Wydaje się, że Turcja też skończyła z Zachodem, a zwłaszcza z chełpliwą UE. „Nie ma czegoś takiego jak Europa” – powiedział  minister spraw wewnętrznych Suleyman Soylu. „Nie może samodzielnie podejmować żadnej inicjatywy”. W ten sposób zwrócił uwagę na bolesny fakt, że Europa nigdy nie była niczym innym, jak tylko tchórzliwym i posłusznym pieskiem na kolanach Waszyngtonu a teraz jest nawet gotowa poświęcić własną gospodarkę i społeczeństwo dla geopolitycznej żądzy władzy Amerykanów. Według Soylu Zachód próbuje powstrzymać wzrost Turcji. Ostrzegł, by „nie testować siły Turcji”, bo inaczej „zarówno USA, jak i UE oraz ich pełnomocnicy zostaną zniszczeni”. 

Zniszczenie jest tym, do czego premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zdaje się wzywać swój kraj, obiecując, że Zachód opracuje nowy „plan Marshalla”, „gdy tylko  zostanie przywrócona wolna, suwerenna i niezależna Ukraina". Mówiąc to, Johnson sprawia wrażenie, że Zachód może podjąć aktywne kroki militarne w celu „wyzwolenia” Ukrainy, co natychmiast wywoła III wojnę światową. W tym kontekście rząd brytyjski rozważa dostarczenie Ukrainie rakiet przeciwlotniczych Starstreak, co w istocie byłoby pośrednim aktem wojny z Rosją.

Jednak według rzecznika Zełenskiego Ukraina jest gotowa na „rozwiązanie dyplomatyczne”, w tym rezygnację z pożądanego członkostwa w NATO. Nie chce jednak rezygnować „ani cala” ze swojego terytorium. Jednak Rosja nadal będzie domagać się, aby Zełenski w końcu po prostu wdrożył porozumienia mińskie. 

Podobno że ukraiński wywiad wojskowy przejął podręcznik rosyjskiego oficera, w którym dosłownie czytamy, że „rosyjska armia jest ostatnim bastionem przeciwko satanistycznemu Nowemu Porządkowi Świata”. Zgodnie z punktem 4 oficer jest wezwany, aby „nie denerwować się, nie stać się tchórzem i nie spieszyć się z Bogiem… Jeśli jesteś wojownikiem, walcz!”

„Ukraina była czubkiem satanistycznej włóczni wymierzonej w serce Rosji” – komentuje żydowski pisarz-analityk Henry Makow. Jego zdaniem inwazja na Ukrainę jest bezpośrednim wyzwaniem dla „kabalistycznego” masońskiego porządku światowego „żydowskiego” centralnego systemu bankowego. Ten sam kartel stał w przeszłości za finansowaniem i uzbrojeniem nazistowskiej machiny wojennej.

A teraz rosyjski przywódca staje przed żmudnym zadaniem oczyszczenia świata z zachodniego „Imperium Kłamstw”, jak to niedawno nazwał. W proroczej księdze Objawienia to „imperium kłamstw” jest opisane jako królestwo „Bestii”.

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL - Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.35

liczba ocen: 37

 • No ładne. To jest dokładnie to, co i ja myślę

  Putin, bezpośrednio przed wybuchem tej wojny stwierdził, że aktualnie chodzi tzw. "kolektywnemu Zachodowi" o CAŁKOWITE WYMAZANIE ROSJI - a zwłaszcza jej tysiącletniej historii - Z MAPY ŚWIATA

  Ups, akurat zauważyłem, że "szczepany muszą prosić o przepustkę" by u kol. Ruszkiewicza coś komentować. Zatem PRZEPRASZAM, że się WŁAMAŁEM.

  • No ładne. To jest dokładnie to, co i ja myślę#Berkeley72

   "PRZEPRASZAM, że się WŁAMAŁEM". -

   --- Ja bym jednak dla Pana uczynił wyjątek :)
   Niewielu nas jest, którzy coś wiedzą o tym, co działo się i dzieje na Ukrainie :)

  • No ładne. To jest dokładnie to, co i ja myślę#Berkeley72

   Berkeley
   Nigdy nie sądziłem, że znajdziemy sie po tej samej stronie barykady. Jednak... nieodgadnione są wyroki opatrzności.

 • @Autor

  "Zachodnia propaganda ciągle twierdzi, że Rosja jest „izolowana” na arenie międzynarodowej, ale w rzeczywistości kraje, które stanowią co najmniej połowę światowej populacji, a także posiadają większość zasobów naturalnych, odmawiają potępienia Rosji i wcale nie są zadowolone z niezwykle agresywnej reakcji Zachodu na rosyjskie działania militarne na Ukrainie". -

  --- Więcej niż połowa populacji.
  Tak porządny tekst i ocena 2,33. Więc się zalogowałem, by wystawić porządną ocenę :)
  *****

  • @Autor#zygmuntbialas

   Dałem 5 ☆☆☆☆☆

   A wynik ledwo drgną z 4.00 na 4.08 .

   Russia Answe: Jak USA "Bogu" tak "Bóg" USA.

   Rosja nałożyła sankcje na przywództwo USA

   Rosja nałożyła sankcje na wyższych urzędników amerykańskich. O tym jest w oświadczeniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej.

   W odpowiedzi na serię bezprecedensowych sankcji zakazujących m.in. wjazdu do Stanów Zjednoczonych najwyższym urzędnikom Federacji Rosyjskiej od 15 marca br. Rosyjska lista zakazów obejmuje na zasadzie wzajemności także prezydenta J. Bidena, sekretarza stanu E. Blinkena, sekretarza obrony L. Austina i przewodniczącego Połączonych Szefów Sztabów M. Millleya, a także szereg szefów departamentów i znane postacie amerykańskie.

   Ten krok, jest podjęty jako kontr reakcja, jest nieuniknioną konsekwencją skrajnie rusofobicznego kursu obranego przez obecną administrację USA, która w desperackiej próbie utrzymania amerykańskiej hegemonii postawiła, na bezczelne frontalne prowokowanie Rosji.

   Poniżej znajduje się lista obywateli USA, którzy znajdują się na „czarnej liście ”:

   1. Joseph Biden (Joseph Robinette Biden);
   2. Anthony Blinken (Anthony John Blinken);
   3. Lloyd Austin (Lloyd James Austin III);
   4. Mark Milley (Mark Alexander Milly);
   5. Jacob Sullivan (Jacob Jeremiah Sullivan) – Asystent Prezydenta Stanów Zjednoczonych ds. Bezpieczeństwa Narodowego;
   6. William Burns (William Joseph Burns) – dyrektor CIA;
   7. Jennifer Psaki (Jennifer Rene Psaki) – sekretarz prasowy Białego Domu;
   8. Daleep Singh – zastępca asystenta prezydenta Stanów Zjednoczonych ds. bezpieczeństwa narodowego;
   9. Samantha Jane Power - Dyrektor Agencji Rozwoju Międzynarodowego;
   10. Hunter Biden (Robert Hunter Biden) - syn prezydenta Stanów Zjednoczonych;
   11. Hillary Clinton (Hillary Diane Rodham Clinton) – była kandydatka na prezydenta USA;
   12. Adewale Adeyemo - Pierwszy Wiceminister Finansów;
   13. Reta Jo Lewis jest Prezesem i Przewodniczącym Rady Dyrektorów Banku Eksportowo-Importowego.

   W najbliższej przyszłości pojawią się nowe zapowiedzi rozszerzenia listy sankcji o najwyższych urzędników amerykańskich, wojskowych, prawodawców, biznesmenów, ekspertów i ludzi mediów, którzy są rusofobami lub przyczyniają się do podżegania do nienawiści wobec Rosji i wprowadzenia środków restrykcyjnych.

   Działania te będą prowadzone w jedności z podejmowanymi na szeroką skalę przez Rząd Federacji Rosyjskiej decyzjami w obszarach finansowych, bankowych i innych w celu ochrony rosyjskiej gospodarki i zapewnienia jej zrównoważonego rozwoju.

   Pozdrawiam serdecznie.

  • @Autor#zygmuntbialas

   no bo jak nie rozumieją ,albo za dudki nie chcą rozumieć

 • Tymczasem

  ,,Nasze,, szabesgnoje udały się do Kijowa, sam prezio się pofatygował.....
  Ciekawe z czyjego polecenia tam się udali????

  • Tymczasem#zbig71

   Oni wyjechali pociągiem z Polski do Lwowa, Kijòw jest oblężony od północnej, zachodniej i wschodniej strony. Tylko w część południowej jest jeszcze otwarty korytarz .

   Jak im życie się znudziło to droga wolna.

   • Tymczasem#zbig71#Alfax

    Już ponoć dotarli. PiSowskie media dostają orgazmu.
    W 2008 Też do Gruzji poleciała delegacja amerykańskiej agentury, a i tak wszystko załatwił Sarkozy z Putinem.
    Teraz pewnie będzie podobnie zwłaszcza jeśli idzie o ,,nasza,, delegacje.....

    • Tymczasem#zbig71#Alfax#zbig71

     A jako kto jest tam Kaczor. Z prezydentem nie powinien spotykać się prezydent? Czy ranga Żeleńksiego jest jeszcze niższa niż ranga Dudusia?

  • Tymczasem#zbig71

   Polscy na Ukrainę, a Irlandczycy w dupę do Bajgla wyjechali włazić... Ciekawe jaki czeka nas podział Europy? W cichym Zagłębiu zła jakim jest ta wyspa coś się chyba szykuje nie po naszemu.... No i jeszcze ta informacja o ambasadzie rosyjskiej w Dublinie, której wstrzymano pozwolenie na budowę nowych budynków z olbrzymi podziemiami pod każdym z nich.... Już do znudzenia o tym mówią. Przecież chyba wiadomo czemu miały służyć....

  • Tymczasem#zbig71

   Polacy nie chcą umierać za żydowskie interesy na Ukrainie. Kaczyński podżegacz wojenny i chory mały człowieczek, który robi na własne życzenie w naszym kraju mniejszość narodową złożoną z banderowców i jeszcze się z tego cieszy i przywódca imperium z dykty i papieru koniecznie chce Polaków wciągnąć w wojnę o nie nasze interesy. Co nam przyszło z naszej polityki wschodniej tylko machanie zardzewiałą szabelką. Zostańcie już tam i walczcie na barykadach. Ukraina nie będzie członkiem NATO, Rosja wyraźnie to powiedziała i narysowała czerwoną linię. Trzeba mieć zrypany mózg aby iść na wojnę z Rosją. A niby dlaczego mamy ginąć za Ukrainę, czy oni wyzbyli się uwielbienia dla swoich bohaterów co to siekierami rąbali swoich sąsiadów? Wejście na Ukrainę wojsk (obojętnie jak je zwał) sprowadzi na Polskę totalną katastrofę. Kaczyński to wie a mimo to prze do wojny, to niebezpieczny gość. Co miała pokazać ta eskapada do Kijowa? Powiedzieć, że to nieodpowiedzialne to mało, to po prostu głupie. I takie niestety mamy elity. Ludzie w Polsce niestety oszaleli w sensie dosłownym. Wystarczy poczytać wpisy na Fb. Poza tym to przerażenie, jaka przyszłość nas czeka z takim odsetkiem bezmózgowców? Kaczyński i jego ferajna szykują Polakom zgubę, a ludzie radośnie wyśpiewują hymn państwa „od Sanu do Donu”! Kaczyński po raz kolejny udowadnia, że jest odrealniony i powinien zostać natychmiast odsunięty od wszelkich decyzji. Nie dlatego, że podżega do wojny z Rosją bo to go tylko ośmiesza ale dlatego, że podżega w sytuacji, w której cały świat tej wojny nie chce bo wie czym się może skończyć. Ale ten stary, stojący nad grobem człowiek dyszący nienawiścią, postanowił pociągnąć świat za sobą. To się już zdarzało różnym psychopatom ale w jego wydaniu jest wyłącznie groteskowe! Nie da się tej sytuacji rozwiązać bez Rosji. Ukraina upadnie – prędzej czy później bo to Putin będzie dyktował warunki. Nie pan, panie Kaczyński…

   • Tymczasem#zbig71#kula Lis 70

    " ....Ludzie w Polsce niestety oszaleli w sensie dosłownym. Wystarczy poczytać wpisy na Fb. Poza tym to przerażenie, jaka przyszłość nas czeka z takim odsetkiem bezmózgowców? ....

    W każdych ocenach należy zachować umiar.
    Znaczna część Polaków faktycznie oszalała i jest odmóżdżona.
    Ale sporo jest jeszcze trzeźwo i samodzielnie myślących.
    KST

    • Tymczasem#zbig71#kula Lis 70#KST

     Przy okazji "pandemi" można było zauważyć takie pół/pół idiotów i ludzi rozsądnych.
     Teraz odsetek idiotów wzrósł znacznie.
     Za kilka dni albo tygodni czeka ich jednak zimny prysznic.
     Rosja już rozwaliła UPAdlinę a to, że nie ma spektakularnych "postępów" to jedynie dlatego, że Rosjanie nie walczą z ludnością cywilną i, paradoksalnie, z większością wojska ukraińskiego. Dążą do ich neutralizacji. Zabici mają być tylko naziści. To całkiem nowy sposób prowadzenia wojny bardzo różniący się od bandyckich i barbarzyńskich metod USA/NATO.

   • Tymczasem#zbig71#kula Lis 70

    Żeby zobaczyć ilu jest idiotów, nie trzeba wchodzić na FB. Mam ich tylu wśród rodziny i znajomych, że FB jest mi zbędny. Usuń konto, będziesz zdrowszy. Ja tak zrobiłem trzy lata temu i żyję. Pozdrawiam!

   • Tymczasem#zbig71#kula Lis 70

    FB, jak sama nazwa wskazuje, to Fake Bitch. Dawać wiary za grosz nie wolno.

 • Imperium Kłamstw ( rzeczywistość podstawiona)

  należy przeczytać ze zrozumieniem przemówienie Pana Putina lub kilka razy by zgodzić sie całkowiecie z tym co Pan Jarek pisze -piona

 • Oś zła ale nie nowa.

  Kraj, który sam się wyzwolił spod władzy kolonialnej Brytyjczyków, musiał być jeszcze bardziej wredny od nich. A to jest osiągnięcie niewiarygodne.

 • Oglądałem Dziennik na TVP o 19.30. Czy jutrzejsze spotkanie premierów PL CZ SL z Ziełeńskim

  W KIJOWIE to nie będzie FEJK? Od ponad tygodnia tenże Zełeński ukazuje się tylko na tle ZDJĘĆ budynków w Kijowie oraz w zamkniętych pomieszczeniach. Czy przepadkiem nie jest on we Lwowie lub już gdzieś w Polsce koło Rzeszowa (lub w Ambasadzie USA?

  Jutro ponoć to "na żywo" zobaczymy w TV. Jak pamiętam, POCIĄG ZE LWOWA DO KIJOWA jedzie ok. 10 godzin.

  • Oglądałem Dziennik na TVP o 19.30. Czy jutrzejsze spotkanie premierów PL CZ SL z Ziełeńskim#Berkeley72

   A Kijów już czasem nie jest zamknięty? Żeleński występuje publicznie (znaczy, za pośrednictwem mediów) wciąz w podobnym stroju.
   A w jakim trybie jest tam Kaczelnik? A Morawer? Z prezydentami nie powinni się spotykać prezydenci? Czy Duduś tak obe.rany, że nawet w mistyfikacji boi się brać udział

   • Oglądałem Dziennik na TVP o 19.30. Czy jutrzejsze spotkanie premierów PL CZ SL z Ziełeńskim#Berkeley72#Wican

    Oglądam aktualne Euronews, nadawane z Ukrainy, ale po rosyjsku. Bez przerwy BĘBNIĄ O OSTRZALE KIJOWA. I do takiego "centrum wojny" wybrał się, TAJNYM POCIĄGIEM polski KACZELNIK w asyście 3 SŁOWIAŃSKICH premierów?

  • Oglądałem Dziennik na TVP o 19.30. Czy jutrzejsze spotkanie premierów PL CZ SL z Ziełeńskim#Berkeley72

   W Arłamowie wódkę pijo!

 • Nic na to nie poradzę - ale w moim odczuciu

  ta zdradzająca znamiona opętania przez Szatana - nagonka na Rosję w czarcich mediach świata - to jakiś teatr pod publikę. Jeden efekt tego teatru już znamy - nasycanie atrapy Polski bandersyństwem a przy okazji i kolorowym elementem. ale to nie koniec - bo wkłada się złowrogiemu Putinowi w buty i inflację i podwyżki wszystkiego - co tylko możliwe.
  Wniosek?
  Ja nie wiem - jaką rolę ma do odegrania w obozie KL GLOB - blok/barak pod nazwą Rosja. Podskórnie czuję, że najważniejszym adresatem wszelakich hucp reżyserowanych przez czarci pomiot - są Chiny. Wiem natomiast to, że priorytetem dla światowego, czarciego pomiotu na już - na teraz - jest depopulacja - gdzie biała rasa ma bezwzględne pierwszeństwo i radzę o tym nie zapominać.

 • No to już po Zełeńskim.

  Po wizycie jednego z bliźniaków Saakaszwili zjadł krawat, a teraz po odwiedzinach drugiego, to Zełeński, który ostatnio nie nosi krawata, pewnie będzie musiał zjeść spodnie. Oj, coś pechowi ci bliźniacy dla prezydentów państw na Wschodzie.

 • Jednego nie rozumiem;dlaczego "nowa"?

  To od chwili powstania była "oś zła" a że przez wiele lat udawało się nachalnej propagandzie mydlić oczy światowej opinii to zupełnie inne kwestia.
  Po 1991,w związku z samobójstwem ZSRR i Układu Warszawskiego NATO i USA zaczęły zachowywać się tak bezczelnie że wielu otworzyły się oczy i uświadomili sobie coś co właściwie zawsze leżało na powierzchni.
  Nie wiem czy na chwilę dzisiejszą poza anglosasami i Polakami,istnieją jakieś narody i państwa które zmartwiły by się wiadomością że i NATO i USA przestały istnieć.Wielu twierdzi że są na to spore szanse.

  • Jednego nie rozumiem;dlaczego

   Pewnie Albańczycy. Oni wielbią Amerykańców bardziej niż Polacy.

 • Przed północą pokazało się krótkie video ze spotkania Zełeńskiego z Kaczką + 3 premierami

  https://t.me/V_Zelenskiy_official/828

  Wszystko w tej scenerii "bunkra" (?) w którym, od ponad tygodnia, urzęduje ten Zełeński.

  Tylko gdzie to pomieszczenie bez okien jest usytuowane?

  • Przed północą pokazało się krótkie video ze spotkania Zełeńskiego z Kaczką + 3 premierami#Berkeley72

   //
   Tylko gdzie to pomieszczenie bez okien jest usytuowane? //

   Ponoć w okolicach Warszawy.

   • Przed północą pokazało się krótkie video ze spotkania Zełeńskiego z Kaczką + 3 premierami#Berkeley72#ikulalibal

    A kiedy dojechali do tego Kijowa? Wieczorem byli dopiero we Lwowie. Wg tzw. oficjalnych informacji

  • Przed północą pokazało się krótkie video ze spotkania Zełeńskiego z Kaczką + 3 premierami#Berkeley72

   Jakby ruskie wiedziały, byłaby tam już dawno Żełeńska mielonka.
   Znaczy tatar.
   Niezależnie od lokalizacji, ukraińskiej czy światowej.

   • Przed północą pokazało się krótkie video ze spotkania Zełeńskiego z Kaczką + 3 premierami#Berkeley72#brian

    Moskale raczej tego pajaca by chroniły. Bo jeszcze pojawiłby się tam prawdziwy, poważny lider

 • Es. eL.

  Jeśli tytuł akurat taki.
  Powinniśmy się nie zadowolić tym że "coraz więcej".
  Nie obchodzi przynajmniej mnie, dlaczego.
  Jaka jest oficjałka.
  Lista, które.
  Enigmatyczne "coraz więcej".
  Co oznacza?
  Znaczących graczy?
  Botswanę, Zanzibar, Meksyk?
  Koreę Pólnocną na pewno.
  A kogo jeszcze?

 • Dla USA , bez iluzji .

  Wszystko idzie zgodnie z planem.

  Dla Zachodu a głównie dla USA. Bez iluzji.

  Rosja oczyści z nazistów teren, tym razem doprowadzi sprawę do końca.

  Kapitan batalionu „Donbas” Gleb Pedruk, który poddał się żołnierzom armii DRL, mówił o zbrodniczych rozkazach dowództwa Sił Zbrojnych Ukrainy.

  Pedruk, który służył w 46. oddzielnym batalionie szturmowym Sił Zbrojnych Ukrainy, dobrowolnie poddał się obrońcom Donbasu i wzywa innych ukraińskich żołnierzy, by poszli za jego przykładem.

  „Podejdź realistycznie do sytuacji. Nie musisz być bohaterem.

  Junta przegrała, amerykanie porzucili nas – mówi kapitan Sił Zbrojnych Ukrainy,
  który złożył broń.

  • Dla USA , bez iluzji .#Alfax

   Nie można tak było od razu?
   Kto wierzy USA i NATO sam sobie szkodzi.
   Ale teraz żydobanderowskie hujskie ścierwousze będą wyć!
   AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu :))))))))))))))