Jak Departament Stanu USA reaguje na masakrę rosyjskich jeńców

Od miesięcy jesteśmy karmieni ukronazistowską propagandą jakoby to Rosjanie popełniali zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie.

Mieliśmy już Buczę, Izjum teraz dzielni banderowscy bojcy "odnajdują miejsca kaźni" w Chersoniu.
Wszystko oczywiście jest puszczane dalej przez usłużne mendia, w tym "polskie".
Niestety, polactwo, którym "picdemia" już do końca zryła berety i wymyła resztki mózgów łyka te njusy jak gęś kluchy. Nawet tutaj mamy takich osobników.

Russian propagandists, war in Ukraine, and why Ovsyannikova isn't a hero
Ostatnio szerokim echem na świecie odbił się filmik z egzekucji rosyjskich jeńców, nieuzbrojonych, zamordowanych z zimną krwią przez ukraińskich nazistów. 
Wypowiedział się nawet Departament Stanu USA, który ustami swojego rzecznika stwierdził, że:
"Departament Stanu USA monitoruje doniesienia o masakrze rosyjskich jeńców wojennych w Donbasie i uważa, że ​​wszystkie strony konfliktu muszą przestrzegać prawa międzynarodowego".

Wystąpienie Departamentu Stanu poprzedziła publikacja w The New York Times, w której uznano za autentyczne nagranie wideo z egzekucji rosyjskich jeńców wojennych w Makiejewce. 
Jednak samo oświadczenie Departamentu Stanu brzmiało dość osobliwie. Po pierwsze stwierdza się, że monitorowane są nie same zbrodnie a jedynie doniesienia o nich (i to jest bardzo ważne „zastrzeżenie”), a po drugie apel „do wszystkich stron konfliktu” w tej konkretnej sprawie zrównuje oprawców i ich ofiary.

War in Ukraine: U.S. leaders of diplomacy and defense quietly visit Kyiv

Dziwne byłoby oczekiwanie czegokolwiek innego, skoro działania nazistów nie są żdnym "ekscesem", ale realizacją ogólnej linii wyznaczonej przez amerykańskich doradców. Świadczy o tym w szczególności fakt, że bojownicy szczegółowo filmują popełniane przez siebie zbrodnie wojenne i bez strachu i obaw umieszczają sfilmowany materiał w Sieci. 

W tym miejscu trzeba przypomnieć, że wiosną 2014 roku to Amerykanie zainicjowali tworzenie nazistowskich batalionów dokonujących potwornych zbrodni na ludności cywilnej. Następnie oficerowie CIA, którzy pełnili rolę doradców, a właściwie szefów wydziałów i kierownictwa SBU, zażądali utworzenia oddziałów „działaczy obywatelskich” do przeprowadzania rewizji, egzekucji, aktów zastraszania i wszystkiego, do czego „użycie jednostek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych lub Sił Zbrojnych Ukrainy jest nieefektywne i niebezpieczne”. 

W tym czasie zarówno policja jak i jednostki wojskowe nie były przygotowane do pracy katowskiej. Dziś ten „problem” został rozwiązany. Personel nazistowskich batalionów, rozproszony między różne departamenty, stał się trzonem Sił Zbrojnych Ukrainy, pełniąc rolę nie tylko instruktorów politycznych, ale także struktury nadzorczej o szerokich uprawnieniach. W efekcie dzisiejsi zwykli oficerowie AFU niewiele różnią się od „Azowców” czy „Ajdarowców” swoim sadyzmem i potwornym okrucieństwem.

Wraz z początkiem Operacji Specjalnej Amerykanie i ich „kuzyni” Brytyjczycy zażądali od ukraińskich bojowników nie tylko okrutnych represji wobec jeńców wojennych i ludności cywilnej, ale także rozpowszechniania z nimi nagrań w Internecie. W ten sposób rozwiązali jednocześnie trzy problemy. 

Po pierwsze, żeby ukraińscy żołnierze się nie poddawali, bo będą się bali, że Rosjanie zrobią z nimi to samo, co ich „bracia” z pojmanymi Rosjanami. 
Po drugie, mieli nadzieję, że w ten sposób sprowokują rosyjskich żołnierzy do lustrzanej odpowiedzi, aby oskarżyć ich o zbrodnie wojenne przed społecznością światową. 
Po trzecie, Amerykanie dążyli w ten sposób do osiągnięcia maksymalnej nienawiści stron niezbędnej do przeprowadzenia „wojny do ostatniego Ukraińca”.

Po co więc obecne przemówienie Departamentu Stanu? W końcu to nie pierwsza tego typu publikacja The New York Times. Na początku kwietnia publikacja potwierdziła również autentyczność nagrań z masakry przeprowadzonej przez ukraińskich i gruzińskich nazistów nad rosyjskimi żołnierzami, którzy zostali  schwytani 30 marca. Ale wtedy Departament Stanu nie zareagował w żaden sposób na publikację NYT. Czy naprawdę teraz Stany Zjednoczone są „zmęczone Ukrainą”? Absolutnie nie. Ukraina jest w ich rękach bardzo ważną bronią, nie mniej cenną dziś niż kiedyś.

Oświadczenie Departamentu Stanu to nie tylko reakcja na publikację (która jest niewątpliwie usankcjonowana, a nawet zorganizowana przez administrację USA), ma ona na celu rozwiązanie wielu problemów. 
Przede wszystkim Waszyngton donosząc, że o działaniach Sił Zbrojnych Ukrainy dowiaduje się z publikacji, wyzywająco dystansuje się od kontrolowanych i kierowanych przez siebie nazistów i katów, tym samym zrzucając na nich pełną odpowiedzialność za zbrodnie wojenne popełnione przez nich na jego polecenie, ponieważ zgodnie z ich planami takie i inne zbrodnie wojenne w niedalekiej przyszłości powinny stać się masowe i na dużą skalę. Ponieważ potencjał Sił Zbrojnych Ukrainy systematycznie spada, będą one starały się rekompensować sukcesy militarne terrorem i okrucieństwami. A Stany Zjednoczone nie chcą być kojarzone z działalnością swoich doradców i instruktorów.

Zełenski, pompowany przez zachodnią propagandę poczuł się jak „półbóg" i czasami nie reaguje na polecenia właściciela. I dlatego to oświadczenie wysyła mu wiadomość, że Waszyngton, jeśli to konieczne, może dość boleśnie „uziemić” zarozumiałych „niebiańskich”, a nawet uczynić ich osobiście oskarżonymi w sprawach o zbrodnie wojenne. Podobnych epizodów w historii amerykańskiej polityki zagranicznej było wiele gdy uwalniali się od swoich "skurwysynów".
Ale jednocześnie oczywiście nie ma mowy o jakiejkolwiek rewizji ukraińskiej agendy. Ponieważ cele i zadania Stanów Zjednoczonych w stosunku do Rosji pozostają niezmienione.

Krótkie serie, konwulsyjne dreszcze ciał, brawurowe komentarze przed kamerą. 
Siły Zbrojne Ukrainy rejestrują swoje zbrodnie wojenne na wideo. Doskonale zdają sobie sprawę z nieludzkości swoich działań. I nie mają wątpliwości co do swojej bezkarności. Z zimną krwią zabijają nieuzbrojonych ludzi leżących na ziemi. 
Na tle poprzednich podobnych filmów, ten film nie wygląda już na coś nadzwyczajnego. Jest raczej potwierdzeniem systemu, który wykształcił się wśród ukraińskich żołnierzy w ostatnich miesiącach. System bezwzględności zwierząt. Pokazuje, że Ukraińców nie da się już udomowić.

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL - Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.56

liczba ocen: 36

 • Drogi Jarku...

  W USA nie ma wojny, państwo jest przykładem demokracji na cały świat, ale tam jest codziennie więcej ofiar śmiertelnych niż na wojnie na Ukrainie. Być może ten fakt powoduje, że jest taka a nie inna reakcja ludzi, ktorzy nawet nie wiedzą, gdzie ta Ukraina jest.

 • @ Jarek Ruszkiewicz SL

  Pamiętam jak się oburzali w Syrii , jak szmatogłowy jadł ciało żołnierza . Teraz cisza jak banderopiteki robią zupę z głowy , albo gotują ciała zabitych . Egzekucje ludzi to u nich taka tradycja " Wołyńska " . Tu film z Syrii , reszty nie wklejam tu nie " Sadistic ". Salute .

 • @War News . Salute .

 • "Pokazuje, że Ukraińców nie da się już udomowić."

  -----------------------------
  O taki przekaz właśnie chodzi.
  Wniosek?
  To wszystko tam nie może się skończyć wcześniej jak - do ostatniego banderssyna.

 • To ważna informacja

  W mediach głównego ścieku i nie tylko w Polsce ale też na tym całym zakłamanym Zachodzie o ukraińskich bestialskich zbrodniach popełnianych na Rosjanach jest całkowita cisza. Czyli przyzwolenie.

  Żadnych obrońców praw człowieka, żadnych pościgów za zbrodniarzami i trybunałów haskich !!!

  Pozdr. * * * * *

  • To ważna informacja#Monaco

   Prawa człowieka. .. Nigdy czegoś. nikt nie stosował Patrz Afganistan Irak a wcześniej Wietnam. Prawa człowieka to pusty frazes doby w reklamie.. Frazes wykorzystywany. w propagandzie.

  • To ważna informacja#Monaco

   Nie, wlasnie od ostatniego weekendu nie jest cisza i amerykanskie media podaja info o ostatniej masakrze rosyjskich POW

   https://news.yahoo.com/russia-blames-ukraine-shooting-pows-160200474.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly90LmNvLw&guce_referrer_sig=AQAAAEr1PsVIbIS1xqtT0JRqUdKhv-4HBuSbVyIPfR1K28yZEEK59HLXIl6SHYe66q4Lrcl-GF4v75DIQ3L7SlT0TwZBiA5WRKwtkh9oAiX0UmJA3NyUDltxgALhFBagKnfi_f6Ckd0qDPgf01n2Cv4D2Ro7RLzGXfL2V81VAdMyZYn0

   Ukraina wypuściła filmik, na którym zabijają rosyjskich jeńców wojennych.
   Ma znak wodny i piosenkę, i był wyraźnie przeznaczony do publikacji - to nie jest jakiś prywatny filmik, który ktoś nakręcił telefonem i wysłał znajomemu.

   Rowniez BBC

   https://www.bbc.com/news/world-europe-63676446

   Filmik z tweetera (18+)

   https://mobile.twitter.com/Hoodsite20/status/1593644213446615040?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1593644213446615040%7Ctwgr%5E2cdc19a5600250b6527eacc1c9a9ed5951bce7e3%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdailystormer.in%2Fhohols-murder-russian-pows-jew-media-reports-on-it-for-some-reason%2F

   • To ważna informacja#Monaco#terminal 2

    małe diabły chcą się przypodobać szefowi, wielkiemu diabłu albo nawet samemu zarządcy piekieł, ale jedno jest pewne, że jak dotrze to do ludzi to nie będą po nich płakać.

    • To ważna informacja#Monaco#terminal 2#Henryk Kreuz

     Należy przyjąć, że jeśli poddasz się siłom Zelenskiego, to cię zamordują. Lepiej zginąć walcząc, niż zostać zmuszonym do położenia się na ziemi i otrzymania strzału w plecy.
     Swoja droga kto kieruje ukraińskim wydziałem propagandy?
     Dlaczego wypuścićli film pokazujący, że zabijaja jeńców wojennych?
     Jest powód dla którego armie nie zabijają jeńców wojennych, moze chca uswiadomic swoim dezertreom ze jak zostana zlapani czeka ich to samo. Diabel ich wie.

 • Ukro nazistowska dzicz wszczęła sprawę. Karną przeciwko jeńcom, których sama zamordowala

  Nie ma w ludzkim języku wystarczająco obelzywego określenia na kraj jakim jest czarcia erpe, który wspiera taki sam zbydlecony kraj, będący rzygowina diabła, jakim jest UPAdlina.

  ❗️Na tle ukraińskiego reżimu nawet szumowiny z III Rzeszy czasami wyglądają względnie przyzwoicie. Przeczytajcie uważnie tę wiadomość:

  Ukraińska Prokuratura Generalna wszczęła sprawę karną przeciwko rosyjskim jeńcom wojennym rozstrzelanym u przez żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy.

  Takich wyżyn jurysprudencji nie osiągnął nawet Heinrich Himmler.

  • Ukro nazistowska dzicz wszczęła sprawę. Karną przeciwko jeńcom, których sama zamordowala#Jacek Boki

   Proszę o przywrócenie możliwości komentowania Pana postów.

  • Ukro nazistowska dzicz wszczęła sprawę. Karną przeciwko jeńcom, których sama zamordowala#Jacek Boki

   Tak panie Jacku to niewyobrażalna bezczelność!!!

   Czy oni tzn. reżim ukro-nazistów postradał zmysły i strach przed niechybną karą?

   Ciekawe jakie kary wymierzą tym martwym ofiarom?

  • Ukro nazistowska dzicz wszczęła sprawę. Karną przeciwko jeńcom, których sama zamordowala#Jacek Boki

   no teraz powinni wszcząć sprawy karne przeciwko wszystkim Polakom zamordowanym przez bandersynów, a wg. Kuczmy było to około 500 tysięcy. Mogą też zażądać odszkodowań.

  • Ukro nazistowska dzicz wszczęła sprawę. Karną przeciwko jeńcom, których sama zamordowala#Jacek Boki

   To jest dzicz. Ukrobanderowiec to najbardziej prymitywny prymitywny element w Europie. Wyjątkowo bezczelny. Przy nich to nawet taki Dirlewanger byłby najwyżej średniakiem

 • UKRAINA TO "POMYŁKA".

  Nigdy nie powinna powstać!Mamy pamiętać o Katyniu,a o Wołyniu zapomnieć, choć skala,okrucieństwo i ohydność ukraińskich zbrodni nie da się z niczym porównać.Nie!!!! Nie zapomnimy,a ci którzy namawiają do tego to zdrajcy.Dla nas Polaków najlepiej byłoby gdyby to państwo nigdy nie powstało.

 • @demonkracja

  "Ukraińców nie da się już udomowić" - i to pokazują zarówno na polu walki popełniając niezliczone zbrodnie wojenne na jeńcach rosyjskich jak i na własnych Obywatelach pochodzenia rosyjskiego, a zapewne i wśród własnych "zdrajców".
  To taka "banderowska tradycja", która została zaszczepiona w tym dzikim społeczeństwie już wieki temu.
  Nie da się również "udomowić" tych wszystkich rzekomych "uchodźców wojennych", którzy masowo zasiedlili Polskę zachęceni przez durnych doszczętnie Polaków zmanipulowanych przez chazarski nierząd polskojezyczny.
  Skala drenażu finansowego Polski i Polaków wydatkowanego na uprzywilejowany banderowski pomiot jest przerażająca i tak naprawdę moim zdaniem ma na celu przyspieszenie bankructwa III RP i zastapienia jej jakimś innym tworem - najprawdopodobniej Ukro-Polinem.
  Jest rzeczą wprost przerażającą jak bezdennie naiwne i doszczętnie głupie w swej masie jest polskie społeczeństwo, które własnymi rękoma zakłada same sobie stryczek na szyję oraz z pełnym poparciem dla rządzących krajem szumowin idzie na samozatracenie.
  Za chwilę przestępczość tych banderowskich zwierząt rozpleni się po Polsce i będzie POD OCHRONĄ "polskiej" policji, "polskiego" bezmiaru niesprawiedliwości oraz "polskich urzędasów wszelakich", którzy we wchodzeniu w dupę bez mydła każdej władzy są wręcz już genetycznie stworzeni.
  I nie miejcie Polacy żadnych najmniejszych złudzeń, że Polska to wasz kraj i państwo, które o was będzie dbać, bo jest dokładnie odwrotnie i juz dzisiaj jesteście "obywatelami III kategorii" we własnym ponoć jeszcze kraju, który ponownie, ale już NA ZAWSZE, utracicie na skutek własnej głupoty i godzenia się na to wszystko co te ścierwa nierządne z wami robią.
  KST

  • @demonkracja#KST

   ----------------------------
   "I nie miejcie Polacy żadnych najmniejszych złudzeń, że Polska to wasz kraj i państwo, które o was będzie dbać, bo jest dokładnie odwrotnie..."
   ----------------------------
   TAK!

 • Te zbrodnie to znak firmowy zbiorowego zachodu.

  a ściślej globalnej mafii która posiada ten zbiorowy zachód na własność... a chciałaby jeszcze posiadać zbiorowy wschód i resztę świata..
  Ten "znak firmowy" znamy z czasów Hitlera i jego narodowych kolaborantów (narodowe dywizje SS), ten znak znamy z działań zachodnich przeciwników Hitlera (dywanowe bombardowania niemieckich miast)... ten znak znamy z Japonii (Hirosima, Nagasaki) to znak znamy z niezliczonych wojen kolonialnych ...znamy go z Wietnamu, Jugosławii, Iraku, Libii, Syrii i oczywiście z Ukrainy.
  To wszystko znak firmowy kultury zachodniej która jak powiedział jeden Szwab zbudowała wspaniały ogród (nie dodał że na grabieży cudzych zasobów) o wokół tego ogrodu rozciąga się dżungla.... w domyśle mieszkańcy dżungli to dzikusy nie posiadające żadnych praw.. podobnie jak kiedyś Indianie w USA...i wiele innych narodów (np. wg Hitlera wg banderowców wg talmudu)

  Zgodnie z prawem kolaboranci zbrodniarza są wspólnikami w zbrodni.
  Co dedykuje różnym Dudusiom, Donkom, prezesom oraz ich rozlicznym entuzjastycznym zwolennikom.
  Jak rozliczano kolaborantów Hitlera pamiętamy... i to było słuszne działanie.
  Teraz nadchodzi kolejna taka pilna potrzeba bo świat znowu pogrąża się z masowych zbrodniach przeciw ludzkości.

  To taka jak z polem u rolnika .. pole nie pielęgnowane ulega zachwaszczeniu...degradacji
  To nasze globalne pole polityczne, moralne, medialne znowu uległo skrajnej degradacji...
  Czas by to pole oczyścić w interesie całej ludzkości.
  Ten proces się już toczy ale jest w fazie początkowej... chwasty się nie poddają ..i kłują, ranią , jak tylko mogą ... "globalnych rolników" zmierzających do spokojnego dostatniego życia dla wszystkich mieszkańców "dżungli"... a nie tylko dla mieszkańców "ogrodu" koszem mieszkańców "dżungli"

  • Te zbrodnie to znak firmowy zbiorowego zachodu.#Oscar

   Wstyd, że o Palestynie zapomniał...

  • Te zbrodnie to znak firmowy zbiorowego zachodu.#Oscar

   To nawet nie Niemiec ale Hiszpan Joseph Borrell powiedział te słowa o sadzie i dżungli. W dodatku w przeszłości działacz socjalistycznej partii robotniczej Hiszpanii. Do tego już doszliśmy.

 • Nigdy nie powinna powstać!

  Zacytuję ulubionego (mojego komentatora na neonie ). "Czarci pomiot " powołał. coś takiego takiego jak Ukraina .. Nie ma narodu ukraińskiego . Jest jedynie ideologia zwana Ukrainą. lub banderlandem.. Język ukraiński dopiero jest tworzony XIX wieku . Tworzą go okupanci Galicji. (Austria) . Czarci Pomiot a w zasadzie jego narzędzie FB za stwierdzenie " Nie ma narodu ukraińskiego " blokuje konto na 30 dni..
  Pozdrawiam All.

  • Nigdy nie powinna powstać!#godunow

   A ja nie znoszę Pana Demonkracji za rozmywanie prawdy, oportunizm i publicystyczne tchórzostwo. Te "czarcie pomioty", "bachury diabła" (jeśli już pisać po polsku, to bachory). Ukraina powstała wskutek zaangażowania 5 mld. dolarów przez prezydenta USA Obamę w Majdan! I tak rzetelny dziennikarz powinien napisać, zamiast debilnie bredzić o jakichś czarcich pomiotach, bachurach diabła, itp. urojonych tworach.

   • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana

    Ale trochę się wyrobił, nie wspomina już o "skafandrach kosmicznych".

    • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana#Pedant

     ----------------------------
     "Ale trochę się wyrobił, nie wspomina już o "skafandrach kosmicznych"."
     ----------------------------
     Za to Pan wspomina Panie @pedant i nie byłoby w tym nic złego - gdybyś Pań wiedział - o co chodzi z tym skafandrem.
     Wniosek?
     To jak - jest Pan w tym swoim ciele czy Pana nie ma?

   • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana

    ----------------------------
    "A ja nie znoszę Pana Demonkracji"
    ----------------------------
    Proszę przy tym w/w - nie znoszeniu - pozostać i nie męczyć tutaj nikogo odkrywaniem Ameryki w postaci:
    ----------------------------
    " Ukraina powstała wskutek zaangażowania 5 mld. dolarów przez prezydenta USA Obamę w Majdan!"
    ----------------------------
    Wniosek?
    Ja tutaj @Werkę znosiłem - to już mi nic straszne nie będzie w tym temacie nie znoszenia.

   • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana

    Ja. tu o gustach. nie dyskutuję to tak dla zasady.. Pan" demokracja " jak każdy z resztą może używać sformułowań autorskich (tak zwany zamiar autorski ). . A dziennikarze ci zawodowi to dopiero tworzą zwroty autorskie !! Ale to jakby inny temat.. Ukrainiec to taki zły model Rosjanina.. Tam na Ukrainie każdy zna dobrze . rosyjski.
    Pozdrawiam All.

    • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana#godunow

     "Ukrainiec to taki zły model Rosjanina."

     Rosjanie mawiają, że Ukrop to jest Ruski ukąszony przez Pszeka.

   • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana

    demonkracja "To jak - jest Pan w tym swoim ciele czy Pana nie ma?"

    Nie ma żadnych skafandrów kosmicznych, bo ludzie nie są bezcielesnymi istotami.

    • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana#Pedant

     Może chodziło o grupę poetycką "Skafander" przy Zakładach Odzieżowych :-)

    • Nigdy nie powinna powstać!#godunow#Viridiana#Pedant

     ------------------------------
     "Nie ma żadnych skafandrów kosmicznych, bo ludzie nie są bezcielesnymi istotami."
     ------------------------------
     W odpowiednim dla Pana czasie Panie @Pedat - przekona się Pan, że jest inaczej.

  • Nigdy nie powinna powstać!#godunow

   -------------------------
   "Zacytuję ulubionego..."
   -------------------------
   Dzięki.
   Wniosek?
   Jak to miło - jak ktoś widzi cokolwiek wokół siebie - to samo co ja widzę - bo to świadczy o tym, że obaj nie patrzymy na świat przez pryzmat czarciej telewizorni.

 • Jarku !

  Też mnie oburzają zbrodnie wojenne. Ale w swym oburzeniu staram się znależć jakiś punkt odniesienia do sytuacji. Takim punktem odniesienia może być tu zbrodnia dokonana w Katyniu na Polakach przez rosyjskich komunistów (skoro piszesz ukraińskich nazistów to użyłem tu analogii). Nie chcę tu zbrodni ukraińskich relatywizować, ale tak po prawdzie ukraińcy mordują teraz najeźdżców, którzy przybyli z misją mordowania i niszczenia zwykłych ludzi (ukraińskich władz i ich pałaców bowiem nie tykają). Natomist w Katyniu mieliśmy do czynienia z morderstwami z premedytacją całkiem niewinnych ludzi - eksterminacją ludzi z IQ wyższym od przeciętnego. Tak więc jedni drugich warci.

  • Jarku !#Nibiru

   Już zbrodnie relatywizujesz. Musisz być wyjątkowo barbarzyńską kanalią. Nie ma odniesienia,Inna sytuacja, inni winni, inne ofiary. poza tym świat oficjalnie poszedł do przodu, ale nie tacy jak ty, czy inni banderowcy

   • Jarku !#Nibiru#Wican

    Sam relatwizujesz i jesteś kanalią, bo jak można mówić że było minęło i świat poszedł do przodu. Przecież tu też kiedyś "świad pójdzie do przodu", więc po kiego grzyba roztrząsać, jeśli przyjąć twoje rozumienie zbrodni i kary? Standardy i prawo musi być jednakowe dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. Zbrodnie przeciwko ludzkości nie przedawniają się. A teraz idź się bujać boś ćwok i cham zza Buga.

    • Jarku !#Nibiru#Wican#Nibiru

     Jednak nie zrozumiałeś. CHodzi o to, że z czasem zaczęto konwencje różne podpisywać. A ty banderowska kanalio (w sumie pełno takich za oceanem) sobie relatywizować możesz bo taka wasza łajdacka natura i takie wasze barbarzyńskie nastawienie i mentalność. Jeżeli chcesz wracać do przeszłości to przypomnę, że twoje "ziomki" wymordowały setki tysięcy Polaków. Do tego Żydów, Rosjan, Cyganów i przyzwoitych Ukrainców. A ty łajzo, aby usprawiedliwić ostatnie zbrodnie twoich "ziomków" wyskakujesz czymś sprzed dekad. To ci przypomnę skalę tego co zrobili twoi ziomkowie". I ci ziomkowie wcale się nie zmienili co pokazują mordując bezbronnych i nie zmieniły się banderowskie ''................" zza oceanu

   • Jarku !#Nibiru#Wican

    To wasze typowo talmudyczne metody; próbować sprowadzić dyskusję na ślepy tor jeśli brak wam argumentów, lub nazwać kogoś faszystą, homohobem, benderowcem, nazistą itp. epitetami. Tymczasem ja nie jestem ani Ukraińcem ani Ruskim, ani Żydem tylko najzwyklejszym Polakiem z dziada pradziada. Tak więc daj sobie spokój z wszelkimi próbami poważnej dyskusji bo to po prostu żenada. Żegnam ozięble z domieszką lekceważenia i wstrętu.

  • Jarku !#Nibiru

   Za Katyń Jelcyn przeprosił dokumentacja w Polsce , rozkaz wydał Gruzin wykonali eskimo . Za Wołyń ma przeprosić ale Duda , ekshumacji nie będzie ponieważ może się okazać że ofiar było nie 500000 a 800000 . Tyle łopatologicznie . Wniosek tylko eskimo albo banderopitek tego niezrozumie . Salut .

   • Jarku !#Nibiru#Repsol

    Jako milicjantowi niewiele ci się w pale mieści.
    Czyli poczekajmy ok. 50 lat to może jakiś, następca Łżeleńskiego przeprosi i będzie git. Uzasadnią po twojemu, że nic się nie stało bo rozkaz wydał Icek a wykonanie należało do banderowców. Czysty talmud.

    • Jarku !#Nibiru#Repsol#Nibiru

     Nie odciągaj uwagi od świeżej zbrodni twoich ziomków, banderowski trollu

 • @Wican

  Zaraz zastosuje nam rabinickie głupoty dudusia , skoro widły , piły i siekiery były produkcji radzieckiej to całkowitą winę za Wołyń ponosi producent , takie kwiatki te mikrocefale wypisują . Salute .